Интернет-магазин Norfin

На сьогоднішній день марка Norfin є лідером в розробці і виробництві сучасної, легкої, зручною і практичного одягу і взуття. Величезний вибір костюмів для полювання і риболовлі, відпочинку на природі, взуття, термобілизни, шкарпеток, рукавиць, рукавичок, шапок і багато іншого виготовлених з найсучасніших дихаючих матеріалів.

Продукцію Прибалтійської фірми Norfin можна придбати на всій території Євросоюзу. В Україні оригінальні товари бренду можна придбати у великих спеціалізованих і інтернет-магазинах. Summer collection - літня колекція включає в себе вісім повноцінних костюмів. Розвантажувальні і рятувальні жилети, дощовики, футболки, сорочки, штани, бейсболки, шапки, вейдерси і Забродні черевики. Winter collection - зимовий асортимент утепленій одягу і взуття складається з сімнадцяти костюмів безлічі термобілизни для теплої, холодної і дуже холодної погоди. Колекція HUNTING це спеціалізовані моделі для мисливців, яка об'єднує в собі весь спектр: від шкарпеток і рукавичок до нешуршащіх костюмів. TOURISM-широкий вибір туристичних меблів: столи, стільці, крісла, намети і багато іншого .

За багаторічну історію існування марки Norfin величезна армія шанувальників активного відпочинку на природі, рибалок, мисливців і просто людей, які ведуть активний спосіб життя, високо оцінили безліч переваг літньої і зимової одягу, виробленої під контролем якості і з дотриманням всіх світових стандартів виробництва найдосконалішою і зручною одягу.