Туристичні рюкзаки - популярний вид сумок, що користується попитом у туристів і любителів комфорту під час виїздів за місто. Щоб вдало купити туристичний рюкзак в Україні, покупцеві варто розібратися, які виробничі акценти і пріоритети роблять самі компанії-виробники. Тоді можна зрозуміти переваги різних категорій рюкзаків і визначитися з вибором. Хочете дізнатися кілька універсальних правил по підбору якісного похідного рюкзака? Пропонуємо ознайомитися з ними.

Критерії вибору

     Серед аспектів, які значимі при виборі туристичного рюкзака, особливо дивіться на:

 - тканина;

 - рівень водонепроникності;

 - будова каркаса;

 - масу вироби самого по собі;

 - ширину лямок;

 - наявність або відсутність пояса.

     Давайте коротко пройдемося по цим пунктам, щоб розібратися в питанні. На сучасному ринку рюкзаків для туризму представлені моделі з різних тканин. Розглядати кожну окремо немає сенсу, практично у всіх є свої переваги. Але один критерій якості матеріалу залишається незмінною і універсальний. Це - щільність. Міцна хороша тканина служить довго і надійно.

     Водонепроникність - також важлива особливість якісного рюкзака. Вона збереже ваші речі як в поході, як і в міських умовах. Цей критерій актуальний для рюкзаків всіх типів.

 - Будова каркаса - не менше значимий показник, на який треба дивитися при виборі туристичного рюкзака. Часто покупці вважають його другорядним, звертаючи увагу виключно на конструкцію, кількість кишень і інші очевидні характеристики. Але саме від будови каркаса рюкзака залежить те, чи буде легко носити його в поході. Необхідно, щоб навантаження розподілялося рівномірно. Це ж завдання покладається на широкі лямки і додаткові ремені.

 - Від маси рюкзака залежить те, чи не буде він істотно обтяжувати вагу поклажі в поході або навіть міських умовах. Незважаючи на те, що рюкзак повинен бути досить міцним і жорстким, для нього важлива легкість.

     Поширені помилки при покупці

Щоб придбання порадувало, важливо розбиратися не тільки в перерахованих вище умовах, але і розповсюджені помилки вибору. Так ви вдало їх уникнете. Серед частих промахів покупців знаходяться:

- Неправильний підбір обсягу. Пам'ятайте: не буває універсальних рюкзаків, відповідний «на всі випадки». Для міста вибирайте обсяг до 35 літрів; для короткочасних подорожей і сходжень - до 65 літрів, для тривалих походів і експедицій - до 120 літрів.

 - Придбання рюкзака, який пропускає вологу та якщо на внутрішній стороні немає захисної плівки або до рюкзака не постачається спеціальний чохол, краще утриматися від покупки.

 - Відсутність регулюють ременів в похідному рюкзаку. Купівля такого рюкзака створить непотрібну додаткове навантаження на плечі. Це істотно знизить рівень комфорту в поході.

 - Відсутність вентиляційної системи в зоні спини. Якщо ви не хочете надмірно потіти і відчувати в поході дискомфорт через прилип рюкзака, купуйте річ з продуманою вентиляцією.

 - Ігнорування статевих особливостей користувача. Велика помилка - вважати чоловічі рюкзаки універсальними. Жіноче будова тіла істотно відрізняється і вимагає особливої ​​конструкції рюкзака.

Знаючи ці поширені помилки, ви зможете легше уникнути їх при покупці.

Переваги магазину Norfin

Купуючи туристичні рюкзаки у нас, ви вибираєте:

- хороший асортимент;

 - високоякісний товар;

 - професійне обслуговування і грамотне консультування;

 - розумні ціни.

Купуйте рюкзак у нас - і нехай ваш похід буде максимально комфортним!