Бажання
Додайте товари до списку бажань
Фірмовий інтернет-магазин Norfin
0
Мій кошик

Костюми для риболовлі

Сортування:
спочатку дешевше спочатку дорожче за популярністю за назвою

Костюми для рибалок Norfin: великий вибір та висока якість

Щоб рибна ловля в межсезонні подарила вам не тільки улов, але і комфорт, варто купувати всесезонні костюми для рибалок. Norfin - латвійська компанія, яка пропонує загальний асортимент таких костюмів. Наш інтернет-магазин є офіційним українським представницьким брендом. Тому ви можете спокійно робити придбання, будучи впевненими, що у нас продається виключно оригінальний та фірмовий товар.

Існує безліч критеріїв якості, які повинні відповідати справді хорошому костюму. Компанія "Норфін", що випускає свої товари, орієнтується не лише на існуючі стандарти, а й на те, щоб забезпечити костюми технологічними новинками, підвищуючи комфорт користувачів. Тому рибацька одяг Norfin володіє конкурентними достоїнствами у своєму сегменті.

Каким повинен бути хороший всесезонний рибацький костюм

Якщо ви хочете придбати демісезонний костюм для рибалок дійсно високої якості, він повинен відповідати таким параметрам, як:

• Стойкая к износу дышащая ткань. Вентиляція дуже важлива, щоб рибак міг почувати себе зручно - не тільки що знаходяться на місці, але і динамічно рухаючись. Не зря показатель дишачої здатності матеріалу змінюється в конкретних величинах і виявляється в базових характеристиках костюмів.

• Наличие функциональных карманов. Як правило, передні нижчі кармани проектуються в такому форматі, щоб їх можна було отогреть замерзші руки. Верхні кармани куртки та карман напівкомбінезонів або штанів, що знаходяться в комплектації костюмів, дозволяють зберігати прикормки та мелкие вещи.

• Налаштуйте регулювання, щоб костюм отримав, як можна краще адаптувати під конкретні фізичні параметри його власника. Конечно, кожен рибак стремиться купувати рибацький костюм свого розміру. Нової лише цієї особливості недостатньо, щоб захистити від непогоди. Важливо, щоб костюм володів стяжками, фіксаторами та еластичними елементами, які дозволяють «перегнати» його під особливості передачі даних користувача.

Не менш важливим визнанням якісного костюма для рибалок є водонепроникність. Цей показник, як і дишаща здатність, виявляється в базових параметрах конкретних моделей рибацької одягу. Водонепроницаемость залежить не тільки від якості тканин, але і від проклейки швів.

Переваги всесезонних костюмів для рибалок Norfin

Костюми Norfin відповідають попереднім критеріям якості. Вони мають шифр з мембранних матеріалів, що володіють високими показниками однозначності, енергоємності, дишачої здатності та водонепроникності.

Популярні серійні рибацькі костюми, які представлені у нас, такі лінійки, як Norfin Feeder, Feeder Concept, Shell та інші. Перевагою перших двох серій є їхня придатність для використання за відносно низьких температур - до 10 градусів морози. Таким чином, ви можете отримати носіння костюма не тільки в період міжсезоння, але і ранней зимой, якщо немає сильних заморозків. Костюми з лінійки Shell відносяться до більш доступної цінової категорії. Одним словом, асортимент різноманітних, щоб рибаки могли підбирати потрібну модель одягу з учнем свого бюджету та бажаних параметрів костюмів.

 

Помимо високого якості самого товару, Інтернет-магазин "Норфін" забезпечує важливі плюси обслуговування. У їх числах є: зручний фільтр пошуку на сайті, кваліфіковане консультування та оперативна доставка посилок з вашими придбаннями за вказаним адресою або поштовим відділенням. Крім того, через костюми, ви можете придбати у нас надійну рибацьку взуття, аксесуари та багато іншого.

Вгору