Рибальські крісла - пристосування, що дозволяють істотно підвищити рівень комфорту під час риболовлі. Якщо ви хочете вдало купити рибальське крісло в Україні, варто розібратися з деякими важливими критеріями, які сприяють вигідному придбанню. Пропонуємо ознайомитися з ними.

 

     Типи рибальських крісел

 

     На сучасному ринку представлені різні типи крісел для риболовлі. Найбільш поширеними є:

 - Розкладні стільці і крісла. Чимось вони зовні схожі на саморобки радянського періоду. Але є важлива відмінність - їх дизайн набагато більш ергономічний і зручний. Залишивши основу звичної конструкції, сучасні фахівці змогли додати більше комфорту. В наш час немає проблем з тим, щоб підібрати розкладне рибальське крісло з кишенями, підлокітниками, підставками для гуртки і іншими корисними елементами. Хоча крісла коштують дорожче, ніж стільці, вони користуються великим попитом. Це закономірно, адже на сидінні без спинки розслабитися важко.

 - Рибальські платформи. Це найдорожчий варіант, що використовуються професіоналами в фідерної і штекерной риболовлі. Безліч столиків, насадок, кріплень і підставок допомагають рибалкам-спортсменам. Такий товар - прерогатива вузькоспеціалізованих рибальських магазинів.

 - Надувні крісла. Їх використання не дуже поширене, що пов'язано з вузькою сферою використання. Як правило, застосовуються під час лову з човна.

 - Коропові крісла. Це оптимальне рішення для рибалок-карпятников. Ті, хто звик до лову риби в нічний час доби, зможуть рибалити до цього комфортом. Ніщо не завадить подрімати пару годинок, спершись на зручну спинку крісла. Але є один нюанс - коропові крісла важать більше, ніж звичайні складні. Тому вибирати їх оптимально буде для тих рибалок, які добираються до місця лову на власному автомобілі.

     Найбільш поширеними з чотирьох перерахованих варіантів є стандартні розкладні і коропові крісла. У магазині Norfin ви побачите їх в великому асортименті.

 

     Актуальні критерії при покупці

 

     Щоб крісло забезпечувало комфорт і довго служило, вам варто звернути увагу в процесі покупки на деякі важливі критерії. це:

 - Рівень міцності. Якщо ви володієте досить щуплим статурою, це не означає, що слід відмовлятися від міцного крісла. Варто поїхати на риболовлю компанією і дозволити сісти на ваше крісло більш повного товаришу, як воно може піднести неприємний сюрприз. Щоб подібного не сталося, беріть крісла, здатні витримати більше 100 кг.

 - Маса. Цілком закономірно - чим легше ваше крісло, тим краще. Хтось заперечить, що власникові автомобіля це не так уже й важливо. Але коли доведеться кілька разів переносити крісло по березі разом зі снастями, ви відчуєте, наскільки зручніше справлятися з легкою конструкцією.

 - Спинка. Оптимально, коли вона регулюється. Особливо важливо це для рибалок-карпятников, подовгу знаходяться в одному положенні. Вдале періодичне перерозподіл навантаження на різні м'язи спини дозволить уникнути болю через тривале перебування в одній позі.

 - Ніжки. Краще, щоб вони регулювалися. Це додасть крісла стійкості. Інакше ви купите конструкцію, яку можна впевнено встановити тільки на рівній поверхні. А чи багато таких берегів?

 

     Якщо ваш автомобіль є малогабаритним, віддавайте перевагу компактним крісел.

 

     Переваги магазину Norfin

     Наш асортимент крісел для риболовлі - це товари, які відповідають перерахованим критеріям високої якості. Ви побачите стандартні розкладні крісла, коропові моделі, крісла-шезлонги. При потребі, консультанти магазину допоможуть з вибором під озвучені побажання.