Бажання
Додайте товари в бажання
Фірмовий інтернет-магазин Norfin
0
Мій кошик

Чоловічі зимові костюми

Сортування:
спочатку дешевше спочатку дорожче за популярністю за назвою

Зимовий чоловічий костюм: великий вибір одягу для полювання та риболовлі

Шукаєте якісний одяг для зимового полювання і риболовлі? У нашому інтернет-магазині можна вигідно купити зимовий костюм для чоловіків. В асортименті представлено багато варіантів надійної і стійкою до зносу одягу. Якщо ви поки не визначилися з відповідною моделлю, радимо звернути увагу на загальні критерії, які важливі в процесі придбання.

Як вибрати чоловічий костюм для зими

Мисливський костюм - це одяг, яка повинна бути не тільки комфортною і стійкою до зношування, а й безшумної. Інакше є велика ймовірність, що ви злякає свою здобич.

Спеціалізована чоловічий одяг повинний враховувати потребу мисливця в динаміці, але при цьому бути досить теплою. Здавалося б, ці завдання є взаємовиключними. Але насправді їх можна поєднувати, що вдало виходить завдяки сучасним технологіям. Дихаючі тканини, полегшені утеплювачі, зручний крій - далеко не повний перелік тих переваг, якими володіє хороший зимовий костюм для полювання. Це ж стосується і костюмів для риболовлі. У нас в асортименті ви можете побачити такий одяг.

Критеріями, які універсальні для обох категорій костюмів, є:

  • Зручний крій. Костюм повинен враховувати анатомічні особливості чоловічого тіла в динаміці, щоб у ньому було зручно пересуватися по зимовому лісі або березі водойми.
  • Водонепроникна тканина. Вона захищає від промокання і подальшого переохолодження. У характеристиках кожного чоловічого зимового мисливського та рибальського костюма на нашому сайті ви можете побачити показник водонепроникності.
  • Висока дихаюча здатність. Для такого костюма важливо ефективно зігрівати тіло мисливця або рибалки, але при цьому не парити його. Інакше дискомфортних відчуттів не уникнути. Дихаюча здатність, якою володіє той чи інший костюм, вказується в його характеристиках, як і попередній показник.
  • Легкість. Багато в чому цей аспект залежить від утеплювача. Наприклад, в костюмах норфін, які представлені у нас, використаний інноваційний матеріал Hollofil. Він володіє такою структурою, яка дозволяє йому утримувати тепло, але не обтяжувати сам костюм.
  • Міцність. Мембранні тканини, з яких пошиті костюми Norfin, відрізняються високою міцністю. Також в ділянках, які схильні до інтенсивного зносу, вони проходять додаткове зміцнення.

Якщо набуття костюм має перерахованими властивостями, він є якісним і здатний забезпечити своєму користувачеві достатню зручність.

Регулювання і надійність фурнітури

Полювання та риболовля взимку проходять в особливих, а іноді - і в досить екстремальних умовах. Костюм дожжен це максимально враховувати. Чим більше на ньому стяжок і різних регулюючих елементів, тим вище його комфорт. Стяжки і липучки на манжетах, регулювання лямок напівкомбінезона, регулювання капюшона - це все те, дозволяє костюму добре сидіти на тілі свого володаря і захищати його від вітру і інших проявів негоди.

Важливо наявність кишень для зігріву рук і зберігання мобільного телефону. Додатковий комфорт забезпечують і інші кишені, в яких мисливець або рибалка може зберігати речі.

 

Шукаєте якісний зимовий мисливський або рибальський костюм? В інтернет-магазині Norfin знайти його можна без проблем. Також у нас представлено багато іншого актуального товару - починаючи з термобілизни і закінчуючи взуттям.

Вгору