Бажання
Додайте товари в бажання
Фірмовий інтернет-магазин Norfin
0
Мій кошик

Спальні мішки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Для транспортування та зберігання спальних мешків Norfin використовується компресійний мішок. Це дозволяє зменшити об'єм спальника в 2,5 раза.Для того, що б ви після закінчення часу після придбання спального мешка, могли легко зорієнтироваться і вгадати характеристики спального мішка, на компресійному мішку на принт нанесена вся інформація.

 

Важливий критерій вибору спального мішка є температурні показники. Спальні мешки виробляються з розрахунком на певні температурні умови (по сезону): літні, розраховані на достатньо високі нічні температури, межсезонні, коли комфортні температури опускаються нижче 0 ° С, зимові, що забезпечують сон при холодних температурах .Спальні мішки Norfin мають маркування, що вказує на верхню і нижню межау комфортної температури, а також екстремальну температуру, при якій спальник втрачає свої теплові властивості.

 

Однак при виборі спального мішка потрібно враховувати, що сприйнятливість до холоду у різних людей і вікових груп - різноманітна. Найбільш сприймаючи до холоду, вважаються люди з затримкою метаболізму. Так само високою сприйнятливістю до холоду відрізняються жінки, діти та  люди похилого віку.

Вгору