Похідний рюкзак - необхідний атрибут будь-якого виїзду за місто. Від його якості залежить рівень комфорту мандрівника. Для того щоб вдало купити туристичний рюкзак в Україні , потрібно розбиратися в акцентах і пріоритетах фірм-виробників. Як серед величезного асортименту вибрати рюкзак , відповідний особисто вам, я розповім в цій статті особисто зі свого досвіду.

https://lh3.googleusercontent.com/c0jEhsMq3vuVhNL8b2j6_X9s3jyn647rS3aCbhdzaUXqBdWfZrMZ6Pj3v2sfjVBFucYQ-x7IaTXTnIAGRX3jwQAPmCR25o7_oBxbLfWukh9QkdlFHItVSO_lwet-Fz51cyMsrJm_
Визначаємося з вибором

Перед тим як купити туристичний чоловічий рюкзак, зверніть увагу на кілька аспектів. Серед них:

 1. Склад тканини. Сучасний ринок виробів для туризму пропонує моделі з різноманітних матеріалів. Кожен має свої переваги і недоліки. Головний критерій якості тканини залишається незмінною - це щільність. Міцне спорядження прослужить вірою і правдою не один сезон.
 2. Рівень водонепроникності - особливість, яку потрібно враховувати при покупці рюкзака в магазині. Добротне цього продукту не можна мати 100% захисту від вологи. Буде досить силіконового покриття. У разі негоди виручить чохол від дощу.
 3. Будова каркаса - значимий показник, від якого залежить, чи буде рюкзак зручний. Якщо він жорсткий і добре наповнений, то буде тримати форму і не деформується.
 4. Маса порожнього вироби має значення.
 5. Ширина лямок повинна мати оптимальний розмір - 6-8 см. Головне, за що відповідає даний параметр, - рівномірний розподіл навантаження. Вони повинні бути жорсткими, без ущільнень і товстих швів.
 6. Наявність пояса допомагає розподілити вагу, полегшуючи тиск на плечі. Перенесення тяжкості на цю деталь розвантажує м'язи спини та хребет. Так перенесення вантажів стає безпечною для здоров'я.
 7. Кількість відсіків має бути не менше п'яти: основний, верхній, два бічних і нижній.
 8. Основний відділ рюкзака повинен мати пару блискавок - це необхідно для захисту від вологи і гарантує безпеку вмісту.

  https://lh5.googleusercontent.com/j8IV2AK4JF-qF5sc_Rq1cyzgGJMrGSr51nsvbIABTdH4gursRVFEIdtqZod8FLSQuquUgt2zOWhvHTbHqSCVPHgg5RE4afx6SaJWscT8H7FSFqfSgmxDWTukMj8XAeaYaNZnyItH
  Помилки при покупці

  Давайте розглянемо найчастіші промахи клієнтів, які вирішили купити рюкзак в інтернет-магазині.

  неправильний підбір обсягу

  Вибираючи сумку для походу, варто пам'ятати - універсальних речей не буває. Підбирати рюкзаки потрібно за розміром в залежності від призначення, вони бувають:

  • міські - об'ємом 35 л;
  • штурмові - спорядження для коротких подорожей, не більше 65 л;
  • експедиційні - для тривалих походів, об'ємом до 120 л.

   неправильний вибір конструкції

   Дуже важливо вибирати правильну форму рюкзака, щоб він не нашкодив хребту під час великих навантажень. Розрізняють три види екіпіровки:

   • м'які - бюджетні вироби без каркасу, які підходять для використання в міських умовах; < / li>
   • напівтверді - з вбудованою в спинку вертикальної конструкцією з рейок або спеціальної піни; < / li>
   • каркасні - професійні моделі з жорстким металевим каркасом.

    https://lh3.googleusercontent.com/dvj1iDkO2BmBmqHNw4sjMmo50KkKMcBIWX3SGEjWm1vIn8WworcsM7p3Et56K3key6x-EA_KqLd9aAUx-9uaH7S6sPKFbzxIBxBK8cFeOY2ps4LSZOTIq3Qkomr8xqQuJnpyuGdk

    наявність регулюють ременів і пряжок

    Додаткове навантаження на плечі створює відсутність спеціальних ременів. Перед тим як купити туристичний рюкзак, потрібно його приміряти. Він повинен підганяти під зріст людини. Пряжки на ременях повинні легко відкриватися одним натисканням - це вимога техніки безпеки.

    погана вентиляція

    Якщо у рюкзака немає вентиляційної системи, спина під ним швидко спітніє і ви будете почувати себе некомфортно. Продумана система провітрювання створює простір між спиною і поверхнею рюкзака.

    жіночі рюкзаки

    Ігнорування гендерних особливостей при виборі - часта помилка. Багато хто вважає чоловічі рюкзаки універсальними, але це не так. Будова жіночого тіла вимагає особливої ​​конструкції заплічній сумки. Перед тим як купити туристичний рюкзак для дівчат , пам'ятайте, що вони мають меншу вагу і об'єм, і відрізняються менш широкими лямками.

https://lh6.googleusercontent.com/Hf3VuBT_E7K2zFPtS1Q9k-rQJd-NgTxZmKl8-8GdFZI31XjYcJHZaOREuGh7bIu5BbJVd0d-Kc3oTSL0nABQ1a2umzmpsLZ9ku0Y-iF9MjSAi5NBFYrn8_9TetTER84g-817e5sO

Перераховані особливості важливі при покупці похідного рюкзака для риболовлі. Розглянути один з варіантів можна на відео:

Дуже важливо правильно вибирати рюкзак, щоб він відповідав якості та зручності.